lider w obszarze czystej energii

fortum-polska

Mieszkańcy dzielnic Winiary, Skarpa, Miodowa, Łukasiewicza, Tysiąclecia, Kochanowskiego, Dworcowa, Stare Miasto, Kolegialna, Międzytorze, Podolszyce Południowe i Północne oraz Zielony Jar. Gospodarstw domowych Płocka za pośrednictwem 2627 węzłów. Energia w płockiej sieci ciepłowniczej pochodzi z elektrociepłowni ORLEN S. A. Dzięki sieci ciepłowniczej mieszkańcy Płocka oddychają czystszym powietrzem. W Częstochowie Fortum dysponuje siecią ciepłowniczą o długości 181km. Z ciepła sieciowego korzystają mieszkańcy dzielnic Stare Miasto, Śródmieście, Trzech Wieszczów, Podjasnogórska, Częstochówka-Parkitka, Tysiąclecie, Raków, Wrzosowiak, Błeszno, Północ i Ostatni Grosz. Gospodarstw domowych Częstochowy za pośrednictwem 1229 węzłów.

fortum-polska

Numer klienta znajduje się na każdej fakturze (prawy górny róg dokumentu).Masz problemy ze znalezieniem numeru na fakturze? Skontaktuj się z Twoim opiekunem w Fortum. Moc zainstalowana elektrociepłowni wynosi 197 MW w paliwie. Moc elektryczna to 68 MW, a moc cieplna 129 MW. Ponadto na terenie elektrociepłowni zainstalowane są kotły szczytowe o łącznej mocy cieplnej 167MW. Dajemy energię, dzięki której ludzie, przedsiębiorstwa i natura wspólnie prosperuję.

Elektrociepłownia w Zabrzu

Jesteśmy nordyckim przedsiębiorstwem energetycznym. Naszym celem jest dać energię światu, w którym ludzie, przedsiębiorstwa i natura wspólnie prosperują. Jesteśmy jednym z najczystszych producentów energii w Europie, a naszym działaniom przyświecają https://www.dowjonesrisk.com/eurozone-inflation-hits-10-year-high-cad-gdp-disappoints/ ambitne cele środowiskowe. Niezawodnie wytwarzamy i dostarczamy czystą energię oraz wspieramy przemysł w ich rozwoju i dekarbonizacji. Zobowiązaliśmy się do neutralności klimatycznej i ochrony bioróżnorodności dlatego do 2027 r.

  1. Od 2016 roku jesteśmy również sprzedawcą energii elektrycznej i gazu.
  2. Mieszkańcy dzielnic Stare Miasto, Ołbin, Nadodrze, Szczepin, Powstańców Śląskich, Huby, Borek, Gaj, Oporów, Nowy Dwór, Gądów, Popowice, Różanka, Karłowice, Kozanów, Kuźniki, Maślice, Nowe Żerniki i Jagodno.
  3. Pomagamy społeczeństwu osiągnąć neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla, a naszym klientom dekarbonizację ich procesów w niezawodny i opłacalny sposób, w zgodzie z naturą.
  4. Energia w płockiej sieci ciepłowniczej pochodzi z elektrociepłowni ORLEN S. A. Dzięki sieci ciepłowniczej mieszkańcy Płocka oddychają czystszym powietrzem.

Jest to elektrociepłownia wielopaliwowa wykorzystująca paliwo z odpadów (RDF) i węgiel. Elektrociepłownia w Częstochowie została oddana do użytku w 2010 roku i jest głównym źródłem ciepła dla miasta. Fortum sprzedaje prąd i gaz zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Zalety elektrociepłowni

Szeroka oferta produktów oparta jest zarówno o rynek SPOT, jak i terminowy, co pozwala na wybór najbardziej optymalnego modelu zakupowego dla Klienta i uzyskania najkorzystniejszych warunków cenowych. Elektrociepłownia wykorzystuje miks paliwowy złożony z węgla i biomasy, której udział stanowi około 30%. Użycie biomasy pozwala na redukcję emisji i jest pierwszym krokiem w kierunku odejścia od paliw kopalnych. Zaktualizowaliśmy 5 powodów (wymówek) dlaczego nie kobiety inwestują więcej Politykę Prywatności – zapoznaj się z jej treścią TUTAJ. Jest to odpowiedź na zmieniające się przepisy prawa, które nakładają na zarządców dodatkowe obowiązki w zakresie dostarczania mieszkańcom precyzyjnych informacji dotyczących konsumowanego ciepła. Nowoczesne rozwiązania, które pomagają zarządcom nieruchomości w zakresie nadzoru nad dostawami ciepła, optymalizacji kosztów i ich rozliczania.